Marki lodówek – czy mają znaczenie?

Lodówka jest sprzętem AGD niezbędnym w każdej kuchni. Dzięki niej możemy przechowywać żywność bez obaw o jej zepsucie. Obecnie na rynku mamy wyjątkowo szeroki wybór marek i producentów. Jakie marki cieszą się najlepszymi opiniami użytkowników? Czym się wyróżniają?

Zobacz nasz ranking lodówek.

Samsung

Jedna z najbardziej znanych marek produkujących sprzęt AGD i RTV, jak również najbardziej cenionych, pochodząca z Korei Południowej. Lodówki Samsung wyróżnia eleganckie wzornictwo oraz dobre zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz, szczególnie w nowszych modelach tworzonych według technologii Space Max. To dzięki niej lodówka nie zmienia swojej wielkości na zewnątrz, posiada jednak więcej miejsca w środku.
Zauważalne w lodówkach Samsung jest to, że łączą w sobie elegancki wygląd oraz prostą, ponadczasową, pasującą do każdego wnętrza formę.

Beko

Wywodzącą się z Turcji markę Beko cechuje wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań. Przykładem jest wykorzystanie technologii No Frost, która sprawia, że na przechowywanych produktach i powierzchniach wewnętrznych nie gromadzi się lód, co eliminuje potrzebę rozmrażania. Inną cechą charakterystyczną sprzętów Beko jest wysoka klasa energetyczna – producent przywiązuje dużą wagę do energooszczędności.

Indesit

W lodówkach włoskiej marki Indesit możemy znaleźć wiele przemyślanych rozwiązań dotyczących samego przechowywania. Sprytne systemy półek i szuflad umożliwiają dopasowanie wnętrza lodówki do własnych potrzeb; w nowych modelach możliwe jest także stworzenie stref, w których panuje różna temperatura co ułatwia przechowywanie produktów o różnej trwałości. Dodatkowo, lodówki Indesit wyposażone są w czujnik zasilania, monitorujący moc lodówki oraz świeżość produktów.

Electrolux

Działający od 1910 roku szwedzki producent AGD to również jedna z najpopularniejszych marek lodówek w Polsce. Podobnie jak sprzęt Indesit, nowe modele również dają możliwość dopasowania lodówki do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu są prawdziwie wielozadaniowe.
Electrolux również zastosował technologię No Frost, eliminującą konieczność rozmrażania lodówki, ale również korzystnie wpływającą na jakość przechowywanej żywności.

LG

Lodówki koreańskiego producenta LG to wysoka klasa energetyczna, energooszczędność oraz doskonały design. Marka posiada w ofercie bogaty wybór zarówno urządzeń wolnostojących, jak i przeznaczonych do zabudowy, wyróżniających się ergonomią oraz nowoczesnym wyglądem. Ponadto wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak specjalna aplikacja pozwalająca na monitorowanie stanu lodówki oraz rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Wspomniane marki są często spotykane w polskich sklepach ze sprzętem AGD. Cieszą się również uznaniem klientów. Różnorodność stosowanych przez nie technologii sprawia, że każdy może znaleźć lodówkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz